Proč mám rád...

21. září 2008 v 8:33 | Honza |  About
S křížkem po funuse zápisek s další řetězovkou, od Paulmana.

Jsou to tyto tři otázky:
  1. Proč mám rád [hudební skupina]?
  2. Proč mám rád [jídlo]?
  3. Proč mám rád [roční období]?
Takže:

1. Proč mám rád Sto Zvířat?

Protože při nich neusnu, když řídím.

2. Proč mám rád zelňačku?

Protože když si ji uvařím plný hrnec, a celý ho potom sním, tak nemám chvilku hlad :)

3. Proč mám rád podzim?

Protože se mi líbí lesy zbarvené padajícím listím. Protože si rád čtu, když venku prší. Až do sexty jsem na gymplu běhával orientační běh, a při dešti a jiném nevlídném počasí jsem po lese běhával nejradši, a taky jsem v takovém počasí měl nejlepší výsledky.
A taky musím napsat, že mám rád podzim, protože právě je, což budu muset trochu vysvětlit. Orienťák jsem běhával jenom do sexty, protože velkou část septimy jsem proležel na JIPce dětské onkologie. Zevnitř sterilní místnosti, kde jsou teplota, vlhkost, smrad z desinfekce úplně stejné při každém počasí, se každé počasí zdá hezké. Rodina a kamarádi mě na JIPce často navštěvovali, a když si příležitostně stěžovali na počasí, musel jsem s nima nesouhlasit - mě se v té době líbilo každé počasí. A i teďka se občas zarazím, než řeknu "dneska je hnusně."
No a když už jsem načal mé oblíbené onkologické téma, nemůžu nezmínit, že brněnská dětská onkologie, vedená profesorem Štěrbou, mi nasadila nezapomenutelně vysokou laťku na kvalitu lékařské péče. Pokud jste to ještě neslyšeli :), a jestli se mnou budete někdy sedět v hospodě, a bude už vás nudit, jak vykládám o Postgresu, můžu o tom na požádání dlouhosáhle povykládat.

Komu dál

A komu dál? Jirkovi, Pavlu Stěhulemu, a Bobovi. Nechám na nich, jestli zjistí, že jsem jim to předal. Asi to nezjistí, což vyjadřuje můj vztah k řetězovkám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama